Your browser is not supported

Korzystasz z przeglądarki, której już nie obsługujemy. Naszą witrynę internetową można wyświetlić w jednej z następujących przeglądarek.

Autorytet w dziedzinie techniki próżniowej w Polsce.

Nasz zespół deklaruje natychmiastową pomoc we wszystkich kwestiach związanych z zagadnieniami próżniowymi oraz potrzebami serwisowymi. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu maksymalizujemy wydajność naszych klientów i wykraczamy daleko poza ich oczekiwania, będąc liderem zarówno w badaniach, technologii jak i zrównoważonym rozwoju.

Dlaczego właśnie pompa próżniowa od Edwards?

Nasze produkty zostały zaprojektowane tak aby pomóc Ci uzyskać długoterminowe oszczędności w procesach i rozwijać zrównoważony biznes. Opracowane przez nas innowacyjne technologie pomogły w upowszechnieniu wykorzystania próżni w zastosowaniach przemysłowych, obniżeniu kosztów kapitałowych, poprawie efektywności operacyjnej i zmniejszeniu wpływu na środowisko.

Edwards to światowy lider w projektowaniu, technologii, produkcji i serwisie pomp próżniowych o szerokim spektrum zastosowań, dopasowujący rozwiązania do potrzeb klientów. Od ponad 100 lat Edwards przoduje w technologii pomp próżniowych, pomagając uczynić produkcję i serwis czystszym, bardziej przyjaznym, ekonomicznym i mającym szacunek dla środowiska. Naukowe, przemysłowe i chemiczne pompy próżniowe firmy Edwards stanowią integralną część procesów badawczo-rozwojowych i produkcyjnych w coraz bardziej zróżnicowanym zakresie branż, w tym w placówkach badawczych, uniwersytetach, laboratoriach, przemyśle procesów chemicznych, energetyce, szkle i innych metodach powlekania powłok, petrochemii, tworzywach sztucznych i recyklingu, stali oraz zastosowania w metalurgii i przemyśle farmaceutycznym.

Edwards opracował kompleksowe systemy i rozwiązania próżniowe dla przemysłu naukowego, przemysłowego i chemicznego, tak aby sprostać wyzwaniom charakterystycznym dla danej branży. Nasze technologie próżniowe zapewniają rzeczywiste korzyści finansowe i działanie przyjazne dla środowiska. Połączenie wiedzy specjalistycznej firmy Edwards w zakresie aplikacji, portfolio produktów, siły inżynieryjnej i obecności usług na całym świecie stawia nas w wyjątkowej pozycji, aby móc dostarczyć lub współpracować z Tobą w celu zaprojektowania najlepszego rozwiązania dla Twojej aplikacji.

Typowe zastosowania z wykorzystaniem pomp próżniowych.

Od leków po telefony komórkowe, od komputerów po ziarna kawy, samochody i chemikalia – jesteśmy dumni, że możemy zmieniać życie ludzi. Wszędzie tam, gdzie znajdziesz wymagania dotyczące próżni, Edwards okaże się liderem. Do powierzonej nam misji podchodzimy w sposób odpowiedzialny, dbając o zrównoważone innowacje, pomagając jednocześnie naszym klientom w utrzymaniu przewagi konkurencyjnej oraz doskonałości operacyjnej.

Nasze produkty.

Kliknij poniższe linki, aby dowiedzieć się więcej ze stron rynku angielskiego, lub skontaktuj się z naszym lokalnym polskim ekspertem od pomp próżniowych.